HAKKIMIZDA

Günümüzde insanlar hayata dair yeni fikirler üretme, yeni cihazlar tasarlama veya karşılaştıkları sorunlara yeni çözümler üretme konusunda güdülenmiş durumda. Artık üretmek sadece eğitim kurumlarının çeşitli kademelerinde eğitim gören öğrencilere veya çeşitli firmalara özel bir durum olmaktan çıkmış durumda. Kısacası üretim hayatın tüm alanına yayılmış durumda.

İçinde bulunduğumuz dünyada bilgiye ulaşmak geçmişe göre çok kolaylaşmış durumda. İlgili olduğunuz alanlarla alakalı, internet dünyasında bir arama yaptığınızda birçok kaynağa rastlayabilmekteyiz. Örnek olarak elektrik-elektronik alanında çalışma yapıyorsanız internet ortamında hem teorik hem de uygulamaya dair birçok bilgiye ulaşabilirsiniz. Bu bilgiyi hem yazılı hem de görsel olarak bulabilirsiniz.

Elektrohareket.com ekibi olarak elektrik-elektronik alanda yapabileceğiniz üretime dair birçok uygulamayı sizlerle paylaşmayı uygun bulduk ve bu amaçla bu siteyi kurduk. Buradaki uygulamalar birçok projeye temel olabilecek uygulamalar olacaktır. Bu uygulamaları birleştirerek daha kapsamlı uygulamalar geliştirebilirsiniz. Elektrohareket.com sitesinin içeriği tüm ziyaretçilere açıktır. Elektrohareket.com sitesindeki yazılar kaynak gösterildiği takdirde kopyalanıp kullanılabilir. Görüş ve önerilerinizi bizlerle iletişime geçerek iletebilirsiniz.

© 2018 | elektrohareket.com sitesindeki tüm yazılar yazarların sorumluluğundadır. Sitede yayınlanan içerik ve görseller kaynak gösterilmeden kullanılamaz.